Mamy pieniądze na kolejny remont w ZSP nr 4

Zgodnie ze Strategią rozwoju Powiatu Nowosolskiego na lata 2015-2025 konsekwentnie dążymy do nowoczesnej edukacji i bazy oświatowej. Przed nami kolejny etap modernizacji budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli. Powiat Nowosolski otrzymał 858 500 zł dotacji z Rządowego Funduszu Polski Ład na realizacje II etapu modernizacji segmentu C w Spożywczaku.

Zarząd Powiatu Nowosolskiego realizuje kolejne inwestycje związane z modernizacją budynku ZSP nr 4. Dzięki zrealizowanym do tej pory zadaniom szkoła zmienia swoje oblicze.

W ostatnich latach Powiat Nowosolski zrealizował szereg inwestycji związanych z modernizacją i doposażeniem pracowni zawodowych. W ubiegłym roku został wyremontowany główny hol i rozpoczął się remont segmentu C. Warto przypomnieć, że dzięki dotacji z Programu Polski Ład został przeprowadzony remont sanitariatów, instalacji elektrycznej oraz korytarza na parterze.

W ramach II etapu modernizacji segmentu C planowany jest remont pomieszczeń dydaktycznych, korytarzy i klatki schodowej (z wyłączeniem parteru). W ramach zadania zostaną wykonane m. in. podwieszane sufity, położone nowe podłogi, wymienione balustrady na klatkach schodowych.

Wartość zadania to ok. 875 tys. zł.