Absolwenci Roku 2024 – jesteśmy z nich dumni

Pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów liceów i techników z nowosolskiego Ogólniaka, Elektryka, ZSP nr 4 oraz kożuchowskiej Piątki.

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych to nie tylko czas podsumowań, ale również okazja do wyróżnienia tych, którzy w szczególny sposób zapisali się na kartach historii swoich szkół. Dyrektorzy wręczyli listy gratulacyjne oraz dyplomy najlepszym sportowcom, laureatom konkursów i olimpiad, osobom zaangażowanym w życie szkoły i wolontariat.

Swoje nagrody przyznała również Starosta Iwona Brzozowska. Absolwenci każdej ze szkół Powiatu Nowosolskiego, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w danej szkole i wzorowe zachowanie, otrzymują nagrodę Absolwenta Roku. W tym roku w gronie wyróżnionych znaleźli się Paulina Bahrij z LO, Julia Zielonka (lo) i Karina Kaczmarek (technikum) z CKZiU Elektryk, Michał Piaseczny z ZSP nr 4 oraz Adam Guzik z ZSP nr 5 w Kożuchowie.

Serdecznie gratulujemy laureatom nagrody Absolwent Roku, ich rodzicom oraz wychowawcom.