Znamy zwycięzców Powiatowego Konkursu Ortograficznego!

Konkurs Ortograficzny o Tytuł “Mistrz Ortografii 2022/2023” odbył się w auli CKZiU Elektryk w Nowej Soli. Wzięły w nim udział szkoły powiatu nowosolskiego LO im. Baczyńskiego, CKZiU Elektryk, ZSP nr 2 oraz ZSP nr 4.

Laureatem konkursu o tytuł “Mistrz Ortografii 2022/2023” została Aleksandra Rakowska – uczennica Elektryka. Zdobywczynią drugiego miejsca miała zaszczyt zająć Paulina Bahrij – uczennica LO im. Baczyńskiego.                    Natomiast trzecie miejsce udało się wywalczyć Natalii Kopeć – uczennica Elektryka.

W zwycięstwie drużynowym znalazła się grupa z Elektryka, a do jej składu należeli:
Daria Kopeć, Natalia Kopeć, Aleksandra Rakowska, Monika Włodarska.

Zwycięzcy otrzymali z rąk Starosty Nowosolskiego – Iwony Brzozowskiej – dyplomy oraz nagrody rzeczowe.