Świąteczne warsztaty z wolontariuszami na medal

Piękną tradycja stały się już wielkanocne warsztaty w gościnnym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli.

– W tym roku warsztaty organizujemy już po raz trzeci. Są one przede wszystkim okazją, aby podziękować różnym grupom społecznym za ich zaangażowanie i pracę. W poprzednich edycjach spotkaliśmy się ze strażakami ochotnikami i przedstawicielami nowosolskiego nadleśnictwa. W tym roku nasze podziękowania kierujemy do wolontariuszy nominowanych do Nowosolskich Kryształów Wolontariatu – wyjaśnia Wicestarosta Waldemar Wrześniak.

Dla zaproszonych gości uczniowie ZSP nr 4 przygotowali także słodkie serca, które w ramach podziękowań przelazł wszystkim Wicestarosta W. Wrześniak.

Nisko kłaniamy się również gospodarzom spotkania – dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom klas gastronomicznych Spożywczak- ZSP nr 4 w Nowej Soli za pięknie przygotowaną kawiarenkę oraz profesjonalną obsługę.