Powiatowe zakończenie roku szkolnego

Gospodarzem tegorocznego Powiatowego Zakończenia Roku Szkolnego był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Nowej Soli. Zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli powitał dyrektor „Nitek” Daniel Lesiewicz. Członek Zarządu Powiatu Łucja Wojewódzka wręczyła uczniom nagrody Starosty „Absolwent Roku”. Otrzymują ją absolwenci każdej ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu nowosolskiego, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w danej szkole i wzorowe zachowanie. Nagrodą jest wysokiej jakości tablet oraz zestaw upominków. Absolwentami Roku zostali: Jakub Zarówny z CKZiU „Elektryk”, Joanna Wydra z ZSP nr 2, Patryk Krochmal z ZSP nr 5 i Bartosz Oskwarek z SOSW. Po tych wyróżnieniach dyrektorzy szkół nagrodzili pozostałych uczniów za osiągnięcia w nauce, sporcie i kulturze.