Powiat organizuje darmowe kursy prawa jazdy dla uczniów

Mobilność to duży atut na rynku pracy, dlatego Powiat Nowosolski organizuje kolejne kursy dla młodzieży. 104 uczniów będzie realizowało darmowe kursy prawa jazdy kat. B. W szkołach trwa już rekrutacja chętnych.

104 uczniów rozpocznie kurs W Elektryku, Nitkach, Spożywczaku i kożuchowskiej Piątce trwa rekrutacja uczniów, którzy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych kursach prawo jazdy kat. B. Kurs skierowany jest do 104 uczniów, którzy planują podjęcie pracy w zawodach wymagających mobilności.

„Prawko” to duży atut na rynku pracy, może być pierwszym krokiem w rozwoju kariery zawodowej i konkurencyjność na rynku pracy.

Kursy prawa jazdy kat. B dla uczniów są realizowane w ramach powiatowego projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Nowosolskim”.