“Piątka” najlepsza na turnieju CKZiU Elektryk

Puchar Starosty Nowosolskiego podczas Turnieju Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5. Sportowe zmagania drużyn z terenu powiatu nowosolskiego zorganizowało Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego “Elektryk”.

Uczestnicy turnieju wraz z organizatoramiFantastyczne emocje i dobra zabawa towarzyszyły młodym piłkarzom podczas Turnieju Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej. Najlepszą drużyną turnieju okazała się reprezentacja SP nr 5 w Nowej Soli, która w walce o Puchar Starosty Nowosolskiego wyprzedziła ekipę z SP w Lubieszowie. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Antoni Madejszo, z kolei miano najlepszego bramkarza zdobył Przemysław Podhorecki.

Starosta wraz z najlepszymi zawodnikamiZawodnikom, trenerom oraz organizatorom z CKZiU Elektryk gratulacje i podziękowania złożyła Starosta Iwona Brzozowska, która objęła wydarzenie Patronatem Starosty.

– Dziękuję wszystkim za udział w turnieju, mam nadzieję, że była to dla Was okazja do dobrej zabawy. Gratuluję przede wszystkim tym, którzy wywalczyli dziś podium. Dziękuję również organizatorom, że potrafią zachęcić młodzież do aktywnego spędzania czasu – podkreśla Starosta Nowosolski Iwona Brzozowska.