MOD “Elektryk” z Nowej Soli na podium

W ten weekend odbył się konkurs Mistrzostw Polski Orkiestr Dętych w Radomiu. Młodzieżowa Orkiestra Dęta “Elektryk” z Nowej Soli odniosła spektakularny sukces, zdobywając pierwsze miejsce jako mistrz Polski w konkurencji koncert dywizja III. Dodatkowo, w konkurencji koncertowej dywizji II, orkiestra zajęła zasłużone trzecie miejsce.

Całe wydarzenie miało miejsce w Radomiu. W konkursie wzięło udział łącznie 9 ekip z różnych regionów. Sukces “Elektryka” w obu konkurencjach jest niezwykle godny uznania i dowodzi talentu oraz zaangażowania młodych muzyków.

Serdecznie gratulujemy Orkiestrze “Elektryk” oraz ich dyrygentowi. Dziękujemy za ich ciężką pracę, pasję i za reprezentowanie powiatu nowosolskiego na tak wysokim poziomie. Takie działania przynoszą naszej społeczności ogromne powody do dumy i jest wspaniałym przykładem dla innych młodych muzyków w regionie. Gratulujemy zespołowi i życzymy dalszych sukcesów na międzynarodowych i krajowych scenach muzycznych.