Kożuchowskie podstawówki zmierzyły się w Triathlonie Informacyjnym

Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Kożuchowie odbyła się VII edycja Powiatowego Konkursu “Triathlon Informacyjny” pod Patronatem Starosty Nowosolskiego.

Uczestnicy, laureaci oraz organizatorzy konkursuKonkurs jest skierowany do uczniów klas ósmych szkół podstawowych. W tym roku do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny. Zmagania przebiegały w trzech etapach (test wiedzy o życiu i twórczości Czesława Miłosza, interaktywny quiz kahoot! dotyczący powstania styczniowego, przygotowanie plakatu na temat ewolucji powstańca – droga do wolności).

Po zaciętej rywalizacji miejsce pierwsze zajęła drużyna w składzie: Martyna Suchojad, Kinga Kuleta, Michał Sadowy.

Laureatom i uczestnikom tegorocznych zmagań gratulacje złożyli Członek Zarządu Powiatu Andrzej Staroszczuk oraz Dyrektor ZSP nr 5 Irena Szwarc