Jan Paweł II inspiruje młodych

Laureaci konkursu ZSP nr 4W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli odbył się konkurs plastyczno – religijny „Dążenie do pokoju w naukach św.Jana Pawła II”. Do udziału w konkursie zostali zaproszeniu uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu.

W czwartek 7 kwietnia 2022 w ZSP nr 4 odbyło się spotkanie finałowe, podczas którego nagrodzono autorów najlepszych prac.

W kategorii szkół podstawowych:

• Patrycja Kryczka, – Szkoła Podstawowa nr 8
  • Amelia Bucholska – Szkoła Podstawowa nr 2 im M.Konopnickiej z Oddz. Integracyjnymi
  • Luiza Gaudecka – Szkoła Podstawowa nr 8

Wyróżnieni:

• Olga Kochańska, Hubert Nocki, Szkoła Podstawowa nr 8
  • Katarzyna Szymańska, Szkoła Podstawowa nr 2
  • Karolina Tomków, Patrycja Cyl – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Otyniu
  • Amelia Sulejowska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliana Tuwima w Nowej Soli
  • Cyprian Łuszczek – Zespół Edukacyjny w Przyborowie

W kategorii szkół ponadpodstawowych:

• Wiktoria Wiatkowska, Zuzanna Schilling
  • Iza Ratajczak, Wiktoria Siemasz
  • Marta Mitka

Cała trója to uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego CKZiU “Elektryk” Nowa Sól

Wyróżnieni:

• Natalia Inaniury, Katarzyna Sobotkiewicz – Nitki – ZSP nr 2
  • Kinga Wojciechowska, Magdalena Piechowiak – CKZiU Elektryk

Podczas uroczystego podsumowania członkowie zarządu powiatu nowosolskiego Sylwia Wojtasik, Andrzej Staroszczuk oraz ks. proboszcz parafii św. Józefa Rzemieślnika Krzysztof Kocz w towarzystwie dyrektor ZSP nr 4 Iwony Małczak wręczyli laureatom i wyróżnionym nagrody i dyplomy.