Drużyna Spożywczaka wygrała Konkursu Kulturoznawczy

Organizatorzy wraz z laureatami konkursuUczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli zwyciężyli w VI Powiatowym Konkursie Kulturoznawczym Krajów Europy Zachodniej i Ameryki Północnej.

W tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 uczestniczyły 4 drużyny, które zmierzyły się w 6 konkurencjach. Tematem przewodnim w  tym roku było hasło “Twilight – Language of Love”.
Zwycięzcami konkursu została drużyna ZSP nr 4, II miejsce wywalczyła reprezentacja gospodarzy. Na miejscu III uplasowali się uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego CKZiU “Elektryk” Nowa Sól, a miejsce czwarte przypadło w udziale drużynie LO im KK Baczyńskiego w Nowej Soli
Uczestnikom, ich opiekunom oraz organizatorom pogratulował Wicestarosta Waldemar Wrześniak, który wręczył upominki oraz nagrody dla laureatów.