Starcie najlepszych tenisistów w powiecie

W weekend na kortach LO odbył się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Nowosolskiego. Organizowana przez Centrum Tenisowego Ogólniak co roku impreza to okazja do podsumowania kończącego się sezonu.

Zwycięzcy turnieju wraz z Wicestarostą Waldemarem WrześniakiemMimo trudnych warunków pogodowych w dwudniowych zmaganiach wzięło udział 8 uczestników. W klasyfikacji końcowej 1 miejsce zajął Maciej Stefaniak pokonując w finale Marka Marca, trzecie miejsce zajął Bogdan Janowski a czwarte Łukasz Waszkiewicz. Najlepszym tenisistom turnieju miał okazję pogratulować i wręczyć nagrody Wicestarosta Waldemar Wrześniak.

Gratulujemy zwycięzcy i wszystkim zawodnikom uczestnikom turnieju i zapraszam na korty Centrum Tenisowego Ogólniak w przyszłym sezonie.