Otrzymaliśmy rekomendację ekspertów do V Poświadczenia Jakości Zastosowania CAF

W Starostwie Powiatowym w Nowej Soli po raz piąty odbyła się procedura Poświadczenia Jakości Skutecznego Zastosowania Wspólnej Metody Oceny CAF. Dzięki nowoczesnym technologiom, w tym roku po raz kolejny procedura została przeprowadzona online.

Procedura, w której uczestniczyli przedstawiciele naszego urzędu to ważny element całej procedury Poświadczenia Jakości Zastosowania CAF.

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego wyznaczył eksportów – Bohdana Turowskiego oraz Sławomira Wysockiego, którzy przeprowadzili kolejne – V Poświadczenie Jakości Zastosowania CAF w  Starostwie Powiatowym w Nowej Soli. Procedura polegała na sprawdzeniu m. in. przygotowania do samodzielnego przebiegu samooceny, jej rezultatów i zmian, jakie zaszły w organizacji w efekcie zastosowania CAF.
W spotkaniu uczestniczyli Starosta Nowosolski – Iwona Brzozowska, Sekretarz – Monika Owczarek, Koordynator CAF – Renata Giertych, członkowie zespołu oraz Wiesław Piec – gość spotkania, były koordynator CAF.

Procedura Poświadczenia trwała kilka godzin, eksperci zadawali pytania, a uczestnicy udzielali odpowiedzi.

Pod koniec spotkania eksperci przekazali informację o rekomendacji do V Poświadczenia Jakości Zastosowania CAF w  Starostwie Powiatowym w Nowej Soli.
Czekamy na oficjalny dokument w tej sprawie.