Nasz człowiek w nowosolskim sztabie WOŚP

Przygotowalnia do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowej Soli ruszyły pełną parą. Wiadomo już że szefem nowosolskiego sztabu będzie Marek Szymendera – członek Stowarzyszenia Nowosolska Paczka oraz Rady Seniorów Powiatu Nowosolskiego.

Wielu mieszkańców Powiatu Nowosolskiego kojarzy Marka Szymenderę z działalnością w Nowosolskiej Paczce. To jedna z najbardziej aktywnych organizacji w naszym regionie, która niesie pomoc chorym dzieciom oraz osobom starszym.

Działalność na rzecz seniorów sprawiła, że Marek Szymendera jest również reprezentantem Nowosolskiej Paczki w Radzie Seniorów Powiatu Nowosolskiego.

Na jego barkach spocznie również najbliższy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowej Soli. M. Szymendera został szefem sztabu. Tym samym rozpoczęły się przygotowania do wielkiej charytatywnej imprezy, której siła to wspólne działanie. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć szefa nowosolskiego sztabu WOŚP zapraszamy do kontaktu na fb lub telefonicznie 697 891 079