Memoriał Cyplika po raz siódmy

Na terenie stadionu lekkoatletycznego Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Soli odbyła się już VII edycja Memoriału Tadeusza Cyplika, poświęconego pamięci nauczyciela, działacza sportowego i jednocześnie zaangażowanego obywatela naszej społeczności.

Młodzież uczestniczyła w biegach na różnych dystansachMemoriał ten stał się symbolem sportowej pasji, jednocząc młodych sportowców z różnych szkół Powiatu Nowosolskiego w duchu współzawodnictwa i przyjaźni.

Impreza była wyjątkowa, ponieważ zgromadziła przedstawicieli wszystkich powiatowych szkół. W kilkunastu różnorodnych konkurencjach sportowych, młodzi zawodnicy rywalizowali o prymat w swoich dyscyplinach. Widzieliśmy niezwykłe umiejętności, determinację i ducha walki, które są godne podziwu.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom za wspaniałą sportową rywalizację, której dziś doświadczyliśmy. Nisko kłaniamy się trenerom, rodzicom i kibicom za wsparcie i zaangażowanie. Memoriał Tadeusza Cyplika to nie tylko sportowe zawody, to wyraz naszej jedności i wspólnej miłości do sportu. Niech ta tradycja trwa i inspiruje kolejne pokolenia do osiągania wielkich celów w sporcie i życiu.