Kiedy nowy most w Tatarkach będzie przejezdny?

Na drodze powiatowej Uście – Tatarki praca wre. Ocieplenie pozwoliło w końcu na realizację ostatniego etapu prac i w ciągu najbliższych tygodni uda się przywrócić ruch na remontowanym odcinku drogi i moście nad Obrzycą.

Po ociepleniu wykonawca realizuje prace związane z położeniem nawierzchni na drodzeNa odcinkach dojazdowych do mostu została położona podbudowa bitumiczna, w najbliższych dniach wykonawca planuje kłaść warstwę ścieralną. Po zakończeniu prac związanych z położeniem nawierzchni będziemy mogli uruchomić procedury formalne dotyczące oddanie drogi do użytku. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z naszymi założeniami most będzie przejezdny do końca lutego.

– Dziękuję mieszkańcom za wyrozumiałość. Mam nadzieję, że uciążliwe objazdy szybko pójdą w niepamięć, a zrealizowana przez Powiat Nowosolski ośmiomilionowa inwestycja na długie lata rozwiąże problemy komunikacyjne w tej części naszego powiatu – podkreśla Starosta Iwona Brzozowska