Darmowe porady prawne w Powiecie Nowosolskim. Co warto wiedzieć?

Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie przysługują każdej osobie fizycznej, której nie stać na uzyskanie odpłatnej porady prawnej, w tym osobie fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniającą innych osób w ciągu ostatniego roku. Punkty udzielania porad przygotowane przez Powiat Nowosolski zlokalizowane są w 5 miejscowościach – Nowej Soli, Kożuchowie, Nowym Miasteczku, Lipinach i Bytomiu Odrzańskim.

W związku z nadal trwającym stanem epidemii nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie do odwołania udzielane będą zdalnie. Informacja i zapisy na poradę we wtorki, środy i czwartki w godz. 10.00-13.30 tel. 790 227 119. Zachęcamy również mieszkańców powiatu do rejestracji terminu porad on-line.