Solanin Judo Cup już od 10 lat

W weekend w Nowej Soli odbyło się wielkie święto sportu i to w wydaniu międzynarodowym – Solanin Cup “Young Europe” International Judo Tournament – wydarzenie, które od 2013 roku organizuje Olimp JUDO Team – Pomarańczowi.

Przedstawiciele Powiatu Nowosolskiego złożyli gratulacje organizatorowi turniejuPodczas uroczystej inauguracji tegorocznego turnieju przedstawiciele Powiatu Nowosolskiego oraz Jacek Milewski Prezydent Miasta Nowa Sól wraz z radnymi złożyli gratulacje z okazji 10-lecia Solanin Judo Cup na ręce Dariusza Giedziuna. Dziękujemy za pasję, zaangażowanie i tworzenie sportowej marki, z której jesteśmy bardzo dumni. To zaszczyt być częścią tego pięknego wydarzenia.

Z okazji jubileuszu Solanin Judo Cup aż 44 przyjaciół “pomarańczowych” otrzymało Odznaki Honorowe Polskiego Związku Judo. W gronie tym znaleźli się m. in. przedstawiciele Powiatu Starosta Nowosolski – Iwona Brzozowska, Wicestarosta Waldemar Wrześniak, Sekretarz Monika Owczarek i Radny Jarosław Suski.

Oficjalnego otwarcia Solanin Cup “Young Europe” International Judo Tournament dokonał Rustam Orujov.