Spotkanie nie tylko dla odważnych

Program „Miej odwagę, nie nadwagę”, który realizowany jest przez Powiat Nowosolski, powoli dobiega końca. Tymczasem w środę 6 listopada zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowego odżywania do Nowosolskiego Domu Kultury na spotkanie edukacyjne z dietetykiem.

„Miej odwagę, nie nadwagę” to program zdrowotny skierowany do dzieci z rocznika 2007 z terenu Powiatu Nowosolskiego. Dzieci zakwalifikowane do programu zostały za darmo objęte indywidualną opieką dietetyka, otrzymały jadłospis oraz trzy wizyty kontrolne.

Jednym z elementów programu są spotkania edukacyjne z dietetykiem. Już dziś zapraszamy na takie spotkanie do Nowej Soli. Spotkanie ma charakter otwarty. Mogą w nim uczestniczyć nie tylko uczestnicy projektu, ale wszyscy zainteresowani tematyką zdrowego odżywiania.

W środę 6 listopada o godz. 18.00 w Nowosolskim Domu Kultury odbędzie się spotkanie edukacyjne z dietetykiem. Wstęp wolny.