Sekcja Emerytów i Rencistów ZNP świętowała Dzień Edukacji Narodowej

W środę 17 października 2018 r. Starosta Nowosolski – Waldemar Wrześniak na zaproszenie Pani Mirosławy Winieckiej – Przewodniczącej Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Nowej Soli uczestniczył w uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w 100 lecie Niepodległości.

Starosta Nowosolski dziękując za zaproszenie,  wręczył bukiet kwiatów życząc wszystkim emerytowanym nauczycielom spokoju i radości z życia codziennego, dalszej aktywności oraz dużo zdrowia.

Wręczone kwiaty były symbolem szacunku dla zawodu nauczyciela i osób go wykonujących.

Jak co roku spotkanie odbyło się na Placu Floriana, a goście mieli okazję przyjrzeć się występom przygotowanym przez uczniów ze szkoły muzycznej.