Rusza remont łazienek w DPS

Rozpoczyna się remont w Domu Pomocy Społecznej w Kożuchowie. W ramach powiatowej inwestycji łazienki i toalety zostaną przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zarząd Powiatu podpisał umowę z wykonawcą.

Łazienki w DPS w Kożuchowie przed remontemZarząd Powiatu Nowosolskiego podpisał umowę z przedstawicielami Zakładu Murarskiego Jan Muńko, Marek Muńko z Nowego Kramska.

Remont łazienek i toalet w DPS obejmuje położenie nowej izolacji, wymianę wanny, natrysków i umywalek, położenie płytek antypoślizgowych, montaż grzejników, oświetlenia oraz stolarki drzwiowej. Pomieszczenia mają być przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, dlatego wykonawca zadba także o montaż niezbędnych uchwytów w toaletach i łazienkach, wyposażenie np. krzeseł kąpielowych oraz przyciski przyzywowe. Prace będą realizowane na parterze i piętrze jednego z bloków DPS.

Wartość zadania w kożuchowskim DPSie to 245 706 zł. Na jego realizację Powiat Nowosolski pozyskał dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.