Puchar Starosty dla Szymczaka i Dzika

Paweł Szymczak i Sławomir Dzik na korcie tenisowym są duetem, którego pokonać nie sposób. Już po raz kolejny ta para wywalczyła Puchar Starosty Nowosolskiego podczas Turnieju Tenisa Ziemnego Par Deblowych.

W sobotę 6 lipca na kortach tenisowych przy nowosolskim Ogólniaku odbył się Turniej Tenisa Ziemnego par deblowych o Puchar Starosty Nowosolskiego. Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali Paweł Szymczak i Sławomir Dziki.

Zwycięzcy po zaciętej walce pokonali ubiegłorocznych przeciwników Krzysztofa Cichociego i Bogdana Grabowego 2:0.

Trzecie miejsca zajęły trzy pary deblowe Mariusz Terlikowski z Romanem Siwkiem, Sławomir Jahołkowski z Markiem Marcem oraz Andrzej Felikszewski z Bartkiem Królem.

Puchary i narody dla najlepszych par turnieju wręczył Wicestarosta Nowosolski Waldemar Wrześniak.

– Super zawody, świetna gra i atmosfera. Następny turniej o puchar Starosty już za rok – podsumowuje Bogdan Janowski z Centrum Tenisowego Ogólniak, który był organizatorem turnieju.