Nadkomisarz Izabela Cul szefową nowosolskiej policji

W Komendzie Powiatowej Policji odbyła się uroczysta zbiórka z udziałem funkcjonariuszy i pracowników policji, samorządowców oraz przedstawicieli jednostek i instytucji współpracujących z komendą. Podczas uroczystości funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Nowej Soli powierzono nadkom. Izabela Cul.

W imieniu zarządu oraz radny gratulacje oraz życzenia dobrej współpracy nowej szefowej policji złożył Wicestarosta Waldemar WrześniakNowa szefowa służbę w policji pełni od 1999 r. Wcześniej pełniła służbę w Szczecinie, Kamieniu Pomorskim oraz w Goleniowie. Od lutego 2023 r. pełniła obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Nowej Soli.

Nadkom. Izabela Cul zapewnia, że jest gotowa na ciężką pracę na rzecz mieszkańców powiatu. Podkreśla także, że bezpieczeństwo jest wspólną sprawa wszystkich i dlatego liczy kontynuację współpracy z lokalnymi samorządowcami.

W imieniu zarządu oraz radnych Powiatu Nowosolskiego gratulacje oraz życzenia dobrej współpracy nowej szefowej policji złożył Wicestarosta Waldemar Wrześniak.