Miej odwagę, przyjdź na wykład

W ramach programu „Miej odwagę, nie nadwagę”, który realizowany jest przez Powiat Nowosolski, w czwartek 24 października w kożuchowskim zamku odbędzie się spotkanie z dietetykiem. Wstęp wolny.

„Miej odwagę, nie nadwagę” to program zdrowotny skierowany do dzieci z rocznika 2007 z terenu Powiatu Nowosolskiego. Dzieci zakwalifikowane do programu zostały za darmo objęte indywidualną opieką dietetyka. Otrzymały indywidualny jadłospis oraz trzy wizyty kontrolne.

W ramach prowadzonych działań zostały zaplanowane również otwarte spotkania edukacyjne dla dzieci i rodziców.

Już w czwartek 24 października takie spotkanie odbędzie się w CK Zamek w Kożuchowie. Początek o godz. 17.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.