Marysiak pierwszy na mecie 38. Półmaratonu Solan

38. Półmaraton SOLAN już za nami. W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 biegaczy. Tradycyjnie już w ramach biegowego święta odbył się Bieg na przekór z udziałem osób niepełnosprawnych oraz XII MiniBiegi Solan dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych.

Najlepsi biegacze powiatu nowosolskiego - kat. mężczyźniGorące słońce, gorący doping kibiców i walka do ostatniego metra. A na uczestników biegu na mecie z medalami i gratulacjami czekali przedstawiciele Powiat Nowosolski Wicestarosta Waldemar Wrześniak i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Andrzej Dela oraz Jacek Milewski Prezydent Miasta Nowa Sól wraz z Radnymi Miejskimi.
Pierwszy na mecie pojawił się Adam Marysiak  z MKS Astra Nowa Sól, drugi był Artur Gułaj z Legnicy, a trzeci  Abdellatif Boulhalf z Modrzycy.
Adam Marysiak zwyciężył również w klasyfikacji powiatowej mężczyzn, II m. Abdellatif Boulhalf, III m. Jakub Wawrzykowski, IV m. Sebastian Sobaczak, V m. Artur Lawrenc. Wśród kobiet najlepsza była Natalia Kuczera, II m. Aleksandra Talkowska, III m. Ewa Nowakowska, IV m. Aleksandra Choróśćiel , V m. Agata Zielińska.
Gratulacje dla zawodników, którzy stanęli na podium 38. Półmaratonu Solan oraz wszystkich uczestników biegów.
Wielkie ukłony dla Organizatorów Półmaraton SOLAN – MOSiR Nowa Sól – za przygotowanie tego wydarzenia. Cieszymy się, że Powiat Nowosolski od lat może być jego częścią.