Fundusze dla organizacji pozarządowych – bezpłatne spotkanie

W czwartek 9 grudnia w nowosolskim starostwie odbędzie się spotkanie dla organizacji pozarządowych dotyczące pozyskiwania funduszy ze środków europejskich i krajowych. Organizatorami spotkania są Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze i Departament Infrastruktury Społecznej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego.

Przedstawiciele organizacji pozarządowych i innych organizacji pożytku publicznego mogą uczestniczy w bezpłatny spotkaniu informacyjnym „Fundusze dla organizacji pozarządowych”.

Podczas spotkań:

• omówimy możliwości wsparcia działań realizowanych przez organizacje pozarządowe, zarówno ze środków europejskich, jak i krajowych;
  • przedstawimy warunki przyznania wsparcia,
  • wskażemy dokumenty, strony internetowe oraz podmioty, które oferują unijne dofinansowanie oraz krajowe środki;
  • poinformujemy o otwartych konkursów ofert Samorządu Województwa Lubuskiego w 2022 r. w oparciu o ustawę o pożytku publicznym i wolontariacie;
  • omówimy m.in.: harmonogram, wzór wypełniania oferty, najczęstsze błędy i generator wniosków.

Kiedy i gdzie

• w czwartek 9 grudnia 2021 r. od 12:00 do 14:30 w Starostwie Powiatowy w Nowej Soli, ul. Moniuszki 3, 67-100 Nowa Sól;

Ważne!

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 grudnia za pomocą FORMULARZA. Jeśli masz pytania w sprawie spotkań, zadzwoń: 68 4565 499.