Dobre wyniki w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

Powiat Nowosolski zajął VI miejsce w klasyfikacji generalnej powiatów Lubuskiej Olimpiady Młodzieży za rok szkolny 2015/2016. Dziś (12.12.br.) w urzędzie marszałkowskim odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży województwa lubuskiego. W uroczystościach uczestniczył Członek Zarządu Powiatu Nowosolskiego Andrzej Ogrodnik. Obecny był również Grzegorz Königsberg – dyrektor nowosolskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ponieważ „Elektryk” jako szkoła zajął trzecie miejsce w województwie. Nagrody i wyróżnienia wręczali: wicemarszałek Romuald Gawlik, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Bogusław Sułkowski oraz Bogusław Wontor – prezes Lubuskiej Federacji Sportu. Andrzej Ogrodnik odebrał dla powiatu dyplom i puchar.