9 miesięcy pełnych miłości 2022 – weź udział w konkursie

Wydział Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli zaprasza kobiety w ciąży zamieszkujące na terenie miasta Nowa Sól do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego9 miesięcy pełnych miłości 2022. Konkurs jest skierowany do kobiety w ciąży, zamieszkujące na terenach powiatu nowosolskiego.

Plakat konkursowyCelem konkursu jest zwiększenie liczby kobiet, które deklarują zachowanie abstynencji w czasie ciąży oraz upowszechnienie wiedzy o szkodliwych skutkach picia alkoholu podczas ciąży z uwzględnieniem Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD).

Nagrody:
I miejsce – bon na kwotę 500 zł do wykorzystania w sklepie „Wszystko dla dziecka” oraz sesja zdjęciowa wraz z makijażem.
II miejsce – sesja zdjęciowa wraz z makijażem.
III miejsce – sesja zdjęciowa.

Warunki uczestnictwa: Wykonanie zdjęcia z dłońmi ułożonymi w kształcie serca na ciążowym brzuszku i opisie –dlaczego wybieram 9 miesięcy bez alkoholu? Wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do Urzędu Miasta lub skanem na adres mailowy.

Termin konkursu: od 1 lipca 2022r do 12 sierpnia 2022 r.

Zgłoszenia do konkursu:Zdjęcie w formie cyfrowej, w formacie jpg. należy wysłać na adres: promocjazdrowia@nowasol.pl
Formularz zgłoszeniowy należy wysłać w formie skanu na adres: promocjazdrowia@nowasol.pl lub w formie tradycyjnej na adres Urzędu Miasta Nowa Sól.

Ogłoszenie wyników konkursu: Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas Nowosolskiego Dnia Profilaktyki w dniu 28 sierpnia 2022 r. w Parku Krasnala w Nowej Soli.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie organizatora.