Trwają prace na ul. Kochanowskiego w Niedoradzu. Są utrudnienia w ruchu

Na ul. Kochanowskiego w Niedoradzu trwają prace związane z kładzeniem nawierzchni Rozpoczęły się prace związane z położeniem nawierzchni na ul. Kochanowskiego w Niedoradzu. Jutro wykonawca planuje rozpocząć kładzenie nawierzchni bitumicznej.

Przypominamy, że na czas prowadzenia prac (do 21 czerwca) droga na odcinku od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ul. Zielonogórską będzie zamknięta dla ruchu w godz. od 7.00 do 17.00.
Asfalt na kolejnym odcinku ścieżki Otyń - ZatonieWykonawca kładzie również nawierzchnię na ścieżce rowerowej od ul. Kościuszki w Otyniu w kierunku Niedoradza.
Zadanie realizowane jest w ramach partnerskiego projektu Powiatu Nowosolskiego, Miasta Nowa Sól, Miasta Zielona Góra oraz Gminy Otyń “Rozbudowa sieci dróg rowerowych, połączenie potencjału powiatu nowosolskiego i zielonogórskiego – budowa odcinka Otyń – Zielona Góra”.