Podzielimy się doświadczeniem w stosowaniu CAF

Starostwo Powiatowe w Nowej Soli do 2015 roku realizuje samoocenę metodą CAF. 5 grudnia będziemy mogli podzielić się spostrzeżeniami i doświadczeniem związanymi ze stosowaniem tej metody z uczestnikami webinarium „CAF w Starostwie Powiatowym w Nowej Soli”.

W trakcie spotkania Iwona Brzozowska Starosta Nowosolski oraz Monika Owczarek Sekretarz Powiatu Nowosolskiego podzielą się spostrzeżeniami związanymi ze stosowaniem modelu CAF w urzędzie z punktu widzenia lidera organizacji. Z kolei Wiesław Piec, główny specjalista ds. kontroli i koordynator kontroli zarządczej a także koordynator CAF w Starostwie Powiatowym w Nowej Soli, podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w konsekwentnym i skutecznym stosowania modelu CAF w usprawnianiu funkcjonowania organizacji oraz jakości świadczonych przez urząd usług. W webinarium nie zabranie opinii ekspertów CAF: Marka Jefremienko, wspierającego pracowników Starostwa w przeprowadzaniu samooceny CAF i Sławomira Wysockiego, uczestniczącego w weryfikacji jakości zastosowania modelu.

W odróżnieniu od pierwszych webinariów nt. dobrych praktyk wdrożonych dzięki zastosowaniu CAF, w których poznaliśmy doświadczenia dużych urzędów tj.: Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Lubuski Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim czy Urzędu Miasta Krakowa, to webinarium pozwoli poznać punkt widzenia liderów i pracowników nieco mniejszego urzędu. To okazja, by uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania bezpośrednio od praktyków, a tym samym świadomie podjąć decyzję czy CAF jest narzędziem, który może pomóc naszej organizacji w doskonaleniu funkcjonowania i jakości świadczonych usług.