Niech dzieci pozostaną dziećmi / Нехай діти залишаються дітьми

Grupa nauczycieli, instruktorów i terapeutów przy współpracy z PCK organizuje darmowe zajęcia dla dzieci z Ukrainy. Znasz rodzinę, która chciałaby skorzystać z tej oferty, przekaż im wiadomość.

Niech dzieci pozostaną dziećmi

Kolorowe kredki - zajęcia dla dzieci w Nowej SoliKochani Rodzice! Wiemy, że ten czas jest wyjątkowo trudny dla Was i Waszych dzieci.
Chcielibyśmy, aby choć przez chwilę, poprzez sztukę i sport oderwały się od tematu wojny, który jest bolesny i stresujący.
Grupa nauczycieli, instruktorów i terapeutów przy pomocy i wsparciu organizacyjnym PCK oddział w Nowej Soli – zaprasza Wasze dzieci na bezpłatne zajęcia. Będą to zajęcia plastyczne (różne formy), muzyczne, taneczne i sportowe.
Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 3.03. 2022r. (czwartek) – będą to ZAJĘCIA PLASTYCZNE. Zapraszamy dzieci i młodzież ukraińską w każdym wieku. Zajęcia rozpoczną się o godz. 16.45 – zakończenie 17.45. Odbędą się w świetlicy PCK, Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli przy ul. Kasprowicza 12. Postaramy się o obecność osób, które wesprą nas w tłumaczeniu. Jeśli Wasze dzieci potrzebują Waszej obecności – rozumiemy i Was również zapraszamy.

Нехай діти залишаються дітьми

Шановні батьки! Ми знаємо, що цей час надзвичайно важкий для вас і ваших дітей.
Ми хотіли б, щоб вони відірвалися від теми війни, яка є болючою і напруженою, навіть на мить, через мистецтво і спорт.
Група викладачів, інструкторів та терапевтів за допомогою та організаційною підтримкою відділення Червоного Хрестy в Нови Соль – запрошує ваших дітей на безкоштовні заняття. Це будуть заняття мистецтвом (різні форми), музика, танець і спорт.
Перші заняття відбудуться 3.03.2022 (четвер) – це будуть АРТ-КЛАСИ. Запрошуємо українських дітей та молодь будь-якого віку. Заняття розпочнуться о 16:45 – закінчуються о 17:45 У Центрі соціальної активності в Нові Солі на вулиці Каспровича 12 буде спільна кімната PCK. Ми постараємося мати людей, які будуть підтримувати нас у перекладі. Якщо ваші діти потребують вашої присутності – ми розуміємо, і ми запрошуємо вас теж.
W razie kłopotów z dojściem do miejsca docelowego, mapka w komentarzu