Życzenia dla seniorów i tańce w DPS

XXI Lubuski Tydzień Seniora to dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Kożuchowie to czas wyjątkowy. Jednym z punktów obchodów był Dzień Pieczonego Ziemniaka. W środę przy wspólnym ognisku bawili się mieszkańcy i zaproszeni goście.

W ramach XXI Lubuskiego Tygodnia Seniora Dom Pomocy Społecznej w Kożuchowie zorganizował cykl wydarzeń. Starosta Nowosolski Iwona Brzozowska oraz Członek Zarządu Powiatu Sylwia Wojtasik spotkały się z mieszkańcami podczas Dnia Pieczonego Ziemianka.

W wydarzeniu uczestniczyli również przedstawiciele Rady Seniorów Powiatu Nowosolskiego.

Słoneczne święto

Choć w ubiegłym tygodniu pogoda była kapryśna, na plenerową imprezę w DPS zaświeciło słońce. Wielu słonecznych dni seniorom życzyła również Starosta Nowosolski.

– Życzę Państwu dużo słońca w jesieni życia. Życzę również, aby z Państwa życiowego doświadczenia korzystali inni. Wielu okazji do spotkań z młodymi ludźmi, z którymi możecie się dzielić optymizmem i dobrem, które nosicie w sobie. Dużo zdrowia i uśmiechu na co dzień – życzyła mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Kożuchowie Starosta Nowosolski Iwona Brzozowska.

Z uśmiechem na twarzy

Gospodarze zadbali również o wyjątkową oprawę spotkania. Na stołach królowały różne smakołyki m. in. pieczone ziemniaki. Wspaniały wstęp przygotował zespół „Damy” z kożuchowskiego zamku. Goście już przy pierwszych dźwiękach muzyki poderwali się do tańca.

Nie zabrakło również konkursów, w których rywalizowali goście oraz domownicy.