Zapraszamy na szkolenie dot. Funduszu Małych Projektów

Jeśli chcesz pozyskać wsparcie na polsko-niemieckie działania, a nie wiesz od czego zacząć, Starostwo Powiatowe w Nowej Soli zaprasza na szkolenie dotyczące zasad aplikowania. Dowiesz się o możliwościach uzyskania wparcia, kwalifikowalności kosztów na polsko-niemieckie działania, omówiony zostanie również formularz wniosku.
Szkolenie skierowane jest do każdego, kto chce pozyskać środki w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Euroregion „Sprewa-Nysa-Bóbr” przyjmuje już bowiem wnioski do Funduszu Małych Projektów. Serdecznie zapraszamy zainteresowane jednostki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest powiat nowosolski, instytucje oraz organizacje pozarządowe z terenu powiatu nowosolskiego.
Szkolenie odbędzie się w czwartek – 05 stycznia 2017 r., o godz. 10.00 w budynku dydaktycznym CKZiU „Elektryk” przy ul. Piłsudskiego 65, w sali konferencyjnej na I piętrze.
Na stronie internetowej euroregionu: www.euroregion-snb.pl w zakładce INTERREG VA znajdują się dokumenty, które będą omawiane w trakcie szkolenia. Prosimy o ich wydrukowanie.
Zgłoszenia do udziału w szkoleniu prosimy nadsyłać do środy – 04 stycznia 2017 r. na adres: k.hoffmann@euroregion-snb.pl

clip_image002clip_image002