Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych

Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze zapraszają do Nowej Soli na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych. Zgłoszenia do 9 lutego.

– Podczas spotkania przekażemy informacje dotyczące możliwości wsparcia zarówno z funduszy europejskich, jak i krajowych. Omówimy warunki, wskażemy dokumenty i strony internetowe. Ponadto przedstawimy działanie Generatora eNGO, który wykorzystywany jest do pisania wniosków w ramach otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez Samorząd Województwa Lubuskiego – zapowiadają organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się 10 lutego 2020 r. w godzinach 13.00 – 15.30
w Starostwie Powiatowym w Nowej Soli, ul. Moniuszki 3 (Ratusz).

Jak się zgłosić

Wypełnij formularz, który znajduje się na stronie lubuskie.pl. Na zgłoszenia czekamy do 9 lutego 2020 r. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas – 68 4565-535; -499; -488; -480; -454.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!