Zapraszamy na pikniki drezynowe w Powiecie Nowosolskim

Powiat Nowosolski od kilku lat organizuje pikniki drezynowe, w ramach których, między innymi organizowane są zawody polegające na przejeździe drezyną na czas. W tym roku impreza pt. „Kolej na turystykę – cykl festynów drezynowych na terenie Powiatu Nowosolskiego” rozpocznie się w Bytomiu Odrzańskim, już w najbliższą niedzielę – 28 sierpnia o godz. 15.00. Pozostałe festyny będą odbywać się zgodnie z poniższym harmonogramem:
– 4 września o godz. 11.00 w Lubięcinie
– 4 września o godz. 15.00 w Kolsku
– 11 września o godz. 11.00 w Lipinach
– 11 września o godz. 15.00 w Otyniu
Najlepsze załogi wyłonione podczas cyklu festynów w poszczególnych miejscowościach wezmą udział w finale, który odbędzie się 2 października w Konotopie. Od 12.00 planowane są eliminacje, natomiast o 16.00 finał, w ramach którego zorganizowane zostaną wyścigi o Puchar Starosty Powiatu Nowosolskiego.