Wspieramy z całego serca i na okrągło – akcja SOSW

Na zaproszenie uczniów i nauczycieli SOSW w Nowej Soli Starosta Iwona Brzozowska, Członek Zarządu Sylwia Wojtasik, Sekretarz Monika Owczarek oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Bogumiła Sadowa dołączyły do medialnych obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych – "Wspieramy z całego serca i na okrągło"Na zaproszenie uczniów i nauczycieli SOSW w Nowej Soli Starosta Iwona Brzozowska, Członek Zarządu Sylwia Wojtasik, Sekretarz Monika Owczarek oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Bogumiła Sadowa dołączyły do medialnych obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych – “Wspieramy z całego serca i na okrągło”.

Akcja zorganizowana z okazji Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych ma na celu przybliżenie społeczeństwu problemów, z jakimi spotykają się osoby niepełnosprawne. To również okazja do zwiększenia świadomości na temat korzyści płynących z integracji osób niepełnosprawnych w różnych aspektach życia społecznego. Do udziału w medialnej akcji uczniowie i nauczyciele ośrodka zaprosili m.in. lokalne samorządy, organizacje, szkoły i wolontariuszy.
Brawo dla wyjątkowych nauczycielek – Beaty Walendowskiej i Anety Nawrot, które zainicjowały tę akcję. To dla nas duże wyróżnienie – znaleźć się w gronie przyjaciół SOSW. Dziękujemy za wizytę, uśmiech i cudowne anioły, które zostaną z nami.