Urodziny Warsztatów Terapii Zajęciowej w Nowej Soli

Jubileusz 10-lecia obchodziły 20 stycznia br. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Nowej Soli. Na uroczystym spotkaniu, które odbyło się w Nowosolskim Domu Kultury Elżbieta Płomińska – Prezes Stowarzyszenia „Pomóż nie będę sam” dziękowała wszystkim, którzy przez ostatnią dekadę pomagali i wspierali WTZ. W uroczystościach wzięli udział Wicestarosta Nowosolski Przemysław Ficner, Członek Zarządu Łucja Wojewódzka oraz Skarbnik Powiatu Ewa Matyla, do których pani Prezes skierowała szczególne wyrazy wdzięczności. Wychowankowie Warsztatów Terapii Zajęciowej przygotowali bardzo ciekawe przestawienie muzyczne, które porwało do tańca również Zarząd Powiatu. Krótka prezentacja o WTZ przypomniała początki działalności, a także najważniejsze wydarzenia.