Umówi się on-line na bezpłatną poradę

Punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Poradnictwa Obywatelskiego w Powiecie Nowosolskim są otwarte. Mogą z nich korzystać osoby fizyczne i jednoosobowe firmy. Skorzystaj z rejestracji on-line i wybierz termin spotkania z adwokatem lub radcą prawnym.

Mieszkańcy powiatu nowosolskiego niezmiennie mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji w punktach w Nowej Soli, Kożuchowie, Przyborowie i Nowym Miasteczku. Pomoc udzielana jest osobom fizycznym, w tym osobom fizycznym prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniającym innych osób w ciągu ostatniego roku,  które same nie mogą ponieść kosztów płatnej porady i złożą stosowne oświadczenie.

Porady odbywają się podczas spotkań osobistych, zdalnych (telefonicznych) oraz poza punktem. Wcześniej należy jednak umówić termin wizyty. Najłatwiej zrobić to za pomocą formularza on-line. Na stronie www.powiat-nowosolski.pl znajduje się baner, który umożliwia szybką rejestrację terminu porady. Wystarczy kliknąć i wybrać dogodny dla siebie termin. To jeszcze nigdy nie było takie proste!