Umowa podpisana. Rusza remont w Spożywczaku

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli na kilka miesięcy zmienia się w plac budowy. Rusza pierwsza z dwóch inwestycji zaplanowanych w tej szkole na 2022 rok. Powiat odpisał umowę z wykonawcą.

Powiat podpisał umowę z wykonawcąRozpoczynamy remont ciągów komunikacyjnych w ZSP nr 4 w Nowej Soli. W tym tygodniu Starosta Iwona Brzozowska, Wicestarosta Waldemar Wrześniak oraz Skarbnik Emil Chwiałkowski podpisali umowę z wykonawcą powiatowej inwestycji – firmą Usługi Budowlane BUD-BIG Krzysztof Pultyn z Lubieszowa.

Za nami pierwsze spotkanie z wykonawcą i ustalenia dotyczące szczegółów inwestycji. Prace mają się rozpocząć już w przyszłym tygodniu i potrwają pół roku. Remont korytarzy obejmuje m. in. wymianę podłóg, malowanie ścian, wymianę drzwi, montaż instalacji elektrycznej, oświetlenia i sieci LAN.

Wartość zadania to 1 150 000 zł.

Inwestycja realizowana jest w ramach programu „Młodzi rzemieślnicy razem dla pogranicza – rozwój transgranicznych kompetencji” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia Polska 2014-2020 Powiat Nowosolski.

no images were found