Twórca najlepszego logo kampanii odebrał nagrodę od Starosty

Norbert Bogucki – uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Kożuchowie otrzymał z rąk Starosty Nowosolskiego Waldemara Wrześniaka smartwatch. To główna nagroda w konkursie na logo kampanii informacyjno-promocyjnej “Szacun dla zawodowców” – promocja szkolnictwa zawodowego w Powiecie Nowosolskim. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Powiatu Nowosolskiego. W sumie przysłano 27 projektów. Zwycięskie logo będzie używane w materiałach informacyjno-promocyjnych, rozpowszechnianych w różnych technikach i mediach. A sama kampania ma przekonać młodych ludzi i ich rodziców, że warto kontynuować naukę w szkole zawodowej, która daje szansę na znalezienie w przyszłości dobrej pracy.