Trzy absolwentki z Nagrodą Starosty

Dumne, uśmiechnięte i wzruszone –z rąk Członka Zarządu Powiatu Sylwii Wojtasik absolwentki szkół branżowych w nowosolskich „Nitkach”, kożuchowskiej „Piątce” i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego otrzymały Nagrodę Starosty za najlepsze wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie.

absolwentki roku 2021Po kilku miesiącach intensywnej nauki przyszedł czas podsumowania. Na szkolnych i klasowych uroczystościach uczniowie odbierali świadectwa i nagrody za naukę w kończącym się roku szkolnym. Jak co roku najlepsi absolwenci szkół Powiatu Nowosolskiego zostali uhonorowani Nagrodą Starosty i tytułem Absolwenta Roku.

Wśród tegorocznych absolwentów za najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowaniem Nagrodą Starosty zostały uhonorowane Karolina Borkowska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowej Soli, Natalia Sanojca z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Nowej Soli oraz Weronika Sawa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Kożuchowie.

Nagrodę – tablet oraz zestaw upominków Powiatu Nowosolskiego – laureatom wręczyła Członek Zarządu Powiatu Sylwia Wojtasik, która życzyła laureatkom Nagrody Starosty oraz wszystkim uczniom niezapomnianych i bezpiecznych wakacji.