Trwają prace nad budżetem Powiatu na 2020 rok

Na grudniowej sesji Rady Powiatu Nowosolskiego zostanie poddana pod głosowanie uchwała dotycząca przyszłorocznego budżetu Powiatu Nowosolskiego. Zanim jednak to się stanie stanowisko w tej sprawie muszą wypracować komisje.

Przygotowanie budżetu to jeden z najważniejszych momentów w pracy każdego samorządu. W tym tygodniu nad projektem budżetu Powiatu Nowosolskiego na 2020 rok pochylili się członkowie Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Gospodarki, Budżetu i Rynku Pracy. Radni wspólnie ze Starostą Nowosolskim Iwoną Brzozowską oraz Skarbnik Powiatu Nowosolskiego Ewą Matylą mieli okazję omówić wszystkie szczegóły dotyczące planów finansowych powiatu na przyszły rok. Na tej podstawie komisji wypracują swoje stanowiska.

Projekt uchwały budżetowej zostanie przedstawiony radnym na grudniowej sesji, która odbędzie się 20 grudnia.