Trwa remont ulic na nowosolskiej strefie. Są utrudnienia w ruchu

Ruszyła przebudowa ul. Przemysłowej, Konstruktorów i Zielonogórskiej w Nowej Soli. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Ruch na remontowanych odcinkach będzie przebiegał wahadłowo.

Ulica Zielonogórska - zerwana warstwa asfaltuPowiat Nowosolski rozpoczął realizację jednej z planowanych inwestycji drogowych na terenie Nowej Soli. Zgodnie z umową przebudowa ma potrwać do końca roku, jednak wszystko wskazuje na to, że uda się ją zakończyć szybciej. Realizacja inwestycji spowoduje utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych.

W planach jest remont nawierzchni 3 powiatowych ulic:

– ul. Przemysłowej – od ronda (skrzyżowanie z ul. Starostawską) do ul. Konstruktorów,

– ul. Konstruktorów,

– ul. Zielonogórskiej (do rodna przy Złotym Łanie, skrzyżowanie z ul. Ekonomiczną i Nowosolską do wysokości skrzyżowania z ul. Kwiatową).

Do czasu zakończenia prac będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. W czasie prac ruch pojazdów będzie odbywał się wahadłowo na zwężonym odcinku drogi.

Apelujemy do kierowców o zwracanie uwagi na znaki oraz dostosowanie się do wskazówek osób kierujących ruchem.