Targi Pracy i Edukacji 2019 – czekamy na zgłoszenia wystawców

Prowadzisz firmę i szukasz pracownika? Organizujesz kursy lub szkolenia i nie wiesz, jak dotrzeć do zainteresowanych osób? Rozpoczęła się rekrutacja wystawców na V Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 19 listopada w Nowej Soli. Na zgłoszenia czekamy do 31 października.

Targi Pracy i Edukacji w Nowej Soli organizowane są po raz piąty. Wydarzenie to jest skierowane do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, szkół średnich, ich rodziców i wychowawców, a także osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Targi odbędą się 19 listopada w godz. 8.30 – 15.00 w Hali Sportowej CKZiU Elektryk w Nowej Soli.

Oferty szkół i firm

Powiat Nowosolski we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, Miastem Nowa Sól oraz Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej przygotowuje wydarzenie, które będzie inspirować młodych ludzi do wybrania własnej ścieżki edukacyjnej lub zawodowej.

To także miejsce, gdzie osoby bezrobotne i poszukujące pracy będą mogły nawiązać kontakt z przedstawicielami lokalnych firm.

Czekamy na zgłoszenia

W ramach targów powstaną trzy strefy – edukacji, pracy oraz doradców. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja wystawców, którzy będą prezentować w nich swoją ofertę.

Na zgłoszenia czekamy do końca października. Regulamin uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w załączonych plikach oraz na stronie Urzędu Pracy.

Więcej informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli (informacje dla pracodawców) oraz Starostwo Powiatowe w Nowej Soli (informacje dla szkół i uczelni).

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

ZAPROSZENIE

V Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji zostały objęte Patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Patronat Medialny