Tablety za świąteczne logo powiatu

Dzisiaj, 16 grudnia, starosta Waldemar Wrześniak spotkał się z laureatami konkursu na świąteczną aranżację nowego logo powiatu.

Spotkanie w miłej świątecznej atmosferze było okazją nie tylko do złożenia gratulacji i życzeń świątecznych, ale przede wszystkim do uhonorowania autorów najlepszych projektów i wręczenia nagród.

Spośród 25 nadesłanych prac, komisja konkursowa najwyżej oceniła i przyznała główną nagrodę Marcie Tkacz, uczennicy klasy IV GTZ (technik organizacji reklamy) CKZiU „Elektryk” we Nowej Soli oraz wyróżniła projekty: Katarzyny Wacyra i Darii Letki, również uczennic klasy IV GTZ.

Nagrodami w konkursie były tablety. Dodatkowo zwycięska praca posłużyła jako motyw do tegorocznych kart świątecznych starostwa.

Przypomnijmy, że celem konkursu pt. „Nowe logo Powiatu Nowosolskiego w klimacie świątecznym”, organizowanego przez starostwo i skierowanego do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu, była promocja  logotypu wśród mieszkańców. Konkurs polegał na przygotowaniu na bazie oryginalnej wersji logo, jego świątecznej wersji przez dodanie innych elementów np.: gwiazdek, bombek, choinek itp. Mogły wziąć w nim udział prace dotąd nigdzie nie publikowane, nienagradzane w innych konkursach i będące oryginalnymi pracami autora.