Świąteczne warsztaty i podziękowania dla OSP

Kawiarenkę dla gości przygotowali uczniowie ZSP nr 4W przedświątecznej atmosferze w  ZSP 4 odbyły się warsztaty zdobienia świątecznych ciasteczek dla dzieci i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Była to również okazja, aby  zaprosić w mury szkoły i podziękować strażakom ochotnikom z terenu powiatu.

– Na strażaków zawsze można liczyć – wiele razy mogłam się o tym przekonać. Są wszędzie tam, gdzie ich pomoc jest potrzebna. Dlatego w tym przedświątecznym czasie to właśnie do strażaków z naszego powiatu chcieliśmy skierować szczególne podziękowania – podkreśla Starosta Iwona Brzozowska.

Uczniom SOSW podziękował komendant PSP we współpracy z Prezesem OSP Wszystkie upominki odebrane przez przedstawicieli strażaków pojechały do Komend Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu.

Uczniowie mocno przejęci swoją rolą, a jednocześnie zadowoleni, otrzymali upominki od Zarządu Powiatu, które wręczył komendant PSP Tomasz Duber we współpracy z Prezesem Ochotniczych Straży Pożarnych Jarosławem Intkiem.

Takie spotkanie młodzieży ze strażakami ochotnikami odbyło się po raz pierwszy w Powiecie  i zostało bardzo dobrze przyjęte przez obie strony.