Starostwo też kręci dla Nowej Soli

Już 1 czerwca rusza kolejna edycja Rowerowej Stolicy Polski. Nowa Sól po raz trzeci walczy o zwycięstwo w rywalizacji. W tej edycji swoje kilometry wykręci również Starostwo Powiatowe w Nowej Soli.

Rowerzysci i hasło - Kręcimy dla Nowej SoliTegoroczna edycja jest szczególna dla Nowej Soli. Miasto ma szansę zdobyć tytuł po raz trzeci i zachować puchar Rowerowej Stolicy Polski. Do zabawy może dołączyć każdy – wystarczy tylko ciągnąć aplikację „Aktywne Miasta” i włączyć ją za każdym razem, gdy wsiadamy na dwa kółka.

Kilometry dla Nowej Soli można przejechać indywidualnie, można również dołączyć do grupy. Z inicjatywy naszych pracowników w tej edycji Rowerowej Stolicy Polski dla Nowej Soli kręci również Starostwo Powiatowe. Liczymy na dobrą zabawę i zwycięstwo Nowej Soli.

Okazji do wykręcenia kilometrów nie brakuje. Zachęcamy do korzystania ze ścieżki Kolej na rower i udziału w imprezach Rajd.BIKE – Poznaj nasz powiat (6 czerwca) oraz  III Święto Roweru (13 czerwca).

Gorącą zachęcamy wszystkich do udziału w rywalizacji. Kręcimy do końca czerwca.