Spotkanie z projektantami nowego CKZiU

Starosta Nowosolski Waldemar Wrześniak spotkał się z projektantami przygotowującymi dokumentację techniczną na nowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z wykorzystaniem budynku przy ul. Kościuszki. Podczas spotkania w siedzibie starostwa przedstawiono pierwsze rysunki do konsultacji i wstępną wizualizację. Następnie spotkanie przeniosło się do hali, gdzie aktualnie znajduje się magazyn straży pożarnej. Tam do rozmów dołączył również Komendant Powiatowej Straży Pożarnej Czesław Młynarczyk oraz Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk” Grzegorz Königsberg. Ustalano sprawy projektowe związane z pomieszczeniami przeznaczonymi do przebudowy. Gotowa koncepcja ma zostać przedstawiona do końca pierwszej połowy 2017 roku.