Sportowa rywalizacja i dobra zabawa. Za nami 6 Memoriału Romana Terlikowskiego

I miejsce Kategoria OPEN Sokół Żary fot. UKS SKMW sobotę 04 września w hali Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ELEKTRYK” odbył się turniej koszykówki w formule 3×3 imienia Romana Terlikowskiego.

Uczestnicy i kibice mogli poczuć moc rywalizacji podczas konkursu rzutu z połowy boiska, który to konkurs wygrał Karol Cieśliński. Konkurs rzutów za 3 punkty wygrał Mateusz Chałupka.

W turnieju rywalizowały drużyny młodzieżowe z terenu województwa lubuskiego zrzeszeni w ramach Lubuskiego Związku Koszykówki roczniki 2006-2004 oraz sympatycy koszykówki w kategorii OPEN. Rozegrano łącznie 30 meczy. – Nasz turniej to doskonały czas na rywalizację, dobrą zabawę i miłe spędzenie wolnego czasu na aktywności fizycznej i kibicowaniu  – podkreślają organizatorzy.

O zwycięstwo walczyło kilkanaście drużyn koszykarskich w dwóch kategoriach młodzieżowej i OPEN

Kategoria młodzieżowa:
1. BC Żary 1 (Kacper Mysiorek,Jakub Mysiorek,Kacper Reczyński, Adrian Rotkiewicz)
2. BC Żary 2 (Adam Sobczak,Jakub Borowski,Roman Kiemski,Kamil Janik)
3. UKS SKM Nowa Sól (Sebastian Lech, Szymon Koteras, Miłosz Syćko i Karol Kostrzon)
4. Brooklin Nets
5. Gumy kulki
6. Jezioraki

Kategoria OPEN:
1. Sokół Żary (Damian Żukowski, Radosław Barcz, Karol Cieśliński, Dawid Łyba)
2. Geodezja Cytrycki (Krzysztof Cytrycki, Michał Prałat, Bartosz Krajewski, Maciek Bartkiewicz)
3. Przepychacze(Mikołaj Banach, Maciek Żelasko, Adam Łada)
4. Broski 22-32
5. Stare pierniki
6. Tata nie tańczy

Turniej po raz szósty organizowany był w Nowej Soli przez pasjonatów koszykówki, na co dzień pracujących z młodzieżą w nowosolskim klubie UKS SKM Nowa Sól, przy wsparciu Powiatu Nowosolskiego, Miasta Nowa Sól i Lubuskiego Związku Koszykówki oraz lokalnych firm JOST, PBO, ALUMETAL S.A., Szuflada, Pizzeria Pierino.