Śniadanie biznesowe w nowosolskim Interiorze

O Polskim Ładzie i zmianach, które czekają przedsiębiorców w nowym roku rozmawiali uczestnicy spotkania „Śniadanie biznesowe” w Nowej Soli. Na zaproszenie Aneri Business Club oraz Parku Technologicznego Interior odpowiedziało kilkudziesięciu lokalnych przedsiębiorców.

Starosta Iwona Brzozowska przywitała uczestników spotkaniaZawiłości Nowego Ładu omówili specjaliści z Meissner Kozioł Kaczmarek & Partner i Pani Anna Woźnicka z Agencji Sp.z o.o.

Patronat nad wydarzeniem objęła Starosta Nowosolski Iwona Brzozowska, która również wzięła udział w spotkaniu.

– Spotkanie w Interiorze to okazja do rozmowy o zmianach. Mam nadzieję, że dla naszych przedsiębiorców będą to w dużej mierze zmiany korzystne. Życzę wszystkim uczestnikom spotkania, aby ich droga w biznesie była jak najmniej kręta – podkreśla Starosta Iwona Brzozowska.

Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać prezentacji zaproszonych gości na temat nowości wprowadzonych ustawą Nowy Ład oraz poszukać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

„Śniadanie biznesowe” to także forma spotkania lokalnych przedsiębiorców, którzy mają okazją się lepiej poznać i nawiązać kontakty biznesowe.